تبلیغات

بزرگترین کانال پرسپولیس در تلگرام

سایت هواداران پرسپولیس - برانکو: مسلمان فعلا آماده نیست

لوگوی پرسپولیس

سایت هواداران پرسپولیسسایت هواداران پرسپولیس

برانکو: مسلمان فعلا آماده نیست/ کادر فنی پرسپولیس به کفشگری استراحت داد

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس توضیحاتی درباره خط خوردن محسن مسلمان از لیست 18 نفره این تیم خبر داد.......

سایت هواداران پرسپولیس:

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس توضیحاتی درباره خط خوردن محسن مسلمان از لیست 18 نفره این تیم خبر داد.

در حالی که محسن مسلمان مشکلی از نظر مصدومیت نداشت، از لیست پرسپولیس برای دیدار با استقلال خوزستان خط خورد و در سفر به اهواز تیمش را همراهی نمی کند. با این اتفاق شائبه هایی مبنی بر اینکه برانکو به این بازیکن اعتقاد ندارد و با نظر باشگاه جذب شده، بیشتر شد.

برانکو ایوانکوویچ، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص خط خوردن محسن مسلمان اظهار داشت: من اصولا جزو کارهای حرفه ای را نمی دانم که در خصوص یک بازیکن بخواهم توضیح بدهم. معمولا وقتی یک سرمربی  بازیکنانش را انتخاب می کند کسی نمی تواند از او بپرسد چرا و این اصول مربیگری است اما در خصوص مسلمان باید بگویم او هنوز از لحاظ بدنی نتوانسته به شرایط ایده آل برسد و به همین دلیل ما خواستیم تا در دیدار مقابل استقلال خوزستان از بازیکن دیگری استفاده کنیم تا با رسیدن مسلمان به شرایط آرمانی بتوانیم مجددا از وی در ترکیب پرسپولیس استفاده کنیم.

همچنین هافبک دونده و قدرتی تیم فوتبال پرسپولیس در دیدار برابر پدیده مشهد با مصدومیتی جزیی روبرو شد و به دلیل تعصبش به تیم، تا پایان بازی در زمین حضور یافت و پس از بازی نیز کمی احساس درد داشت.

 مهرداد کفشگری بازیکن پرتلاش تیم فوتبال پرسپولیس برای بازی هفته دوم نیز اعلام آمادگی کرده بود اما به توصیه کادر فنی، برای جلوگیری از تشدید درد، به او استراحت داده شد تا با سلامتی کامل در تمرینات و دیدارهای هفته های آتی حضور یابد.
برچسب ها: سایت هواداران پرسپولیس، پرسپولیس، محسن مسلمان، مسلمان، کفشگری، برانکو،

تاریخ : چهارشنبه 1394/05/14 | 20:34 | نویسنده : محسن ابراهیم پور | نظرات
Themes yekmard

سایت هواداران پرسپولیس

کسب درآمد

پرسپولیسی ها این صفحه رو در گوگل محبوب کنین

24