تبلیغات

بزرگترین کانال پرسپولیس در تلگرام

سایت هواداران پرسپولیس - [مسلمان بجنگد فیکس می‌شود]

لوگوی پرسپولیس

سایت هواداران پرسپولیسسایت هواداران پرسپولیس

نیاز پرسپولیس به بازیسازی محسن

مسلمان بجنگد فیکس می‌شود

محسن مسلمان بازیکن سابق ذوب‌آهن ممکن است در جمع نفرات این تیم در بازی ذوب‌آهن قرار بگیرد......
سایت هواداران پرسپولیس:

این بازیکن که از نظر بدنی و شکل بازی در استانداردهای مدنظر برانکو ایوانکوویچ قرار ندارد، به دلیل بازی مقابل تیم سابقش و آشنایی با سبک و سیاق آنها شاید مورد توجه سرمربی تیم پرسپولیس قرار بگیرد. مسلمان که در بازی دوستانه این هفته مقابل امیدها به میدان رفت و یک گل هم به ثمر رساند، از آنجا مدنظر برانکو نیست که در تمرینات حرارت و جنگندگی لازم را از خود نشان نداده است.

جالب اینکه مسلمان در همین بازی پرسپولیس ـ ذوب‌آهن در ورزشگاه آزادی و در زمان سرمربیگری افشین قطبی به فوتبال ایران معرفی شده است. زمانی که با یک گل تماشایی در 17 سالگی دروازه پرسپولیس را فروریخت و مثل لوکاتونی شادی کرد. این بازیکن که یکسال پیش از جام‌جهانی در فهرست کارلوس کی‌روش قرار داشت، در نهایت از جمع برگزیدگان خارج شد و با وجود حضور در پرسپولیس هرگز به ایام خوبش بازنگشت. مسلمان که سابقه بازی در ملوان و فولاد را نیز دارد، یکی از معدود بازیگردان های فوتبال ماست اما با وجود سروکله زدن سرمربیانی مثل یحیی گل‌محمدی هنوز به سطحی که از او انتظار داریم بازنگشته است.

در شرایطی که پرسپولیس برای کنترل ریتم بازی به شدت به یک بازیساز نیاز دارد، ممکن است مسلمان با تغییر در رویه خود چیزی را برای قرمزها عوض کند. اگر چنین اتفاقی بیافتد یک بازیکن آماده به خط جلوی درخشان پرسپولیس اضافه خواهد شد.


برچسب ها: سایت هواداران پرسپولیس، پرسپولیس، مسلمان، محسن مسلمان،

تاریخ : چهارشنبه 1394/05/28 | 14:48 | نویسنده : محسن ابراهیم پور | نظرات
Themes yekmard

سایت هواداران پرسپولیس

کسب درآمد

پرسپولیسی ها این صفحه رو در گوگل محبوب کنین

24