تبلیغات

بزرگترین کانال پرسپولیس در تلگرام

سایت هواداران پرسپولیس - برانکو: تا روز جمعه دروازه بانی جدید جذب می کنیم

لوگوی پرسپولیس

سایت هواداران پرسپولیسسایت هواداران پرسپولیس

برانکو: تا روز جمعه دروازه بانی جدید جذب می کنیم/ ما بدون گلر نیستیم

برانکو ایوانکوویچ پس از برتری 5 بر 2 تیمش مقابل پیکان در دیداری دوستانه اظهار داشت: هدف ما این بود که پنج بازیکن را مورد ارزیابی قرار بدهیم تا در شرایط مسابقه قرار بگیرند......

 سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس اعلام کرد این باشگاه تا روز جمعه هفته جاری دروازه بانی جدید به خدمت خواهد گرفت.

سایت هواداران پرسپولیس:

برانکو ایوانکوویچ پس از برتری 5 بر 2 تیمش مقابل پیکان در دیداری دوستانه اظهار داشت: هدف ما این بود که پنج بازیکن را مورد ارزیابی قرار بدهیم تا در شرایط مسابقه قرار بگیرند، چون بهترین تمرین برای ما بازی کردن است. هر چند اشتباهاتی در این دیدار داشتیم، ولی فردا نیز همه بازیکنان را یک نیمه بازی می دهیم.

وی در پاسخ به این سؤال که آیا با توجه به اینکه فردا هوای تهران بسیار آلوده پیش بینی شده است باز هم ترجیح می دهد تیمش در یک بازی دوستانه دیگر به میدان برود، اظهار داشت: تا الان به من در مورد آلودگی هوای تهران در روز دوشنبه چیزی نگفته اند و اگر واقعاً این طور باشد شرایط را بررسی کرده و تصمیم می گیریم. ما صبح فردا یک جلسه تمرین در زمین شماره دوی ورزشگاه آزادی خواهیم داشت و عصر نیز چنانچه شرایط فراهم باشد بازی دوستانه خود را انجام می دهیم. در غیر این صورت بازیکنان را به سالن بدنسازی خواهیم برد. البته شاید هم پلی استیشن بازی کنیم.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس درباره آخرین وضعیت جذب دروازه بان در این باشگاه نیز گفت: ما بدون دروازه بان نیستیم و فعلاً مرتضی قدیمی پور را در این پست داریم. در خصوص جذب دروازه بان های دیگر در دو سه روز آینده تصمیم گیری خواهیم کرد.

برانکو در پاسخ به این سؤال که چه نفراتی برای پست دروازه بانی مدنظرش هستند، خاطرنشان کرد: تا زمانی که باشگاه با بازیکنی قرارداد نهایی را امضا نکرده است از گزینه ای نام نمی برم. وقتی این اتفاق افتاد مطمئناً باشگاه اطلاع رسانی خواهد کرد.

وی در واکنش به طرح این پرسش که آیا پرسپولیس می خواهد با همین یک دروازه بان وارد مسابقات جام شهدا شود، عنوان کرد: نه، ما قطعاً تا روز جمعه دروازه بانی جدید جذب خواهیم کرد.

سرمربی تیم پرسپولیس درباره اینکه آیا نگران رویارویی تیمش با ذوب آهن در جام شهدا نیست، چرا که در هفته هجدهم لیگ باید به مصاف این تیم اصفهانی بروند، تصریح کرد: نه هیچ اشکالی ندارد که ما دو بار با ذوب آهن بازی کنیم. ما هر دو بار این تیم را شکست خواهیم داد.

برانکو در خصوص آخرین وضعیت بازیکنان تستی حاضر در تمرین تیمش نیز گفت: از جمع بازیکنان تستی من امیرعباس آینه چی را پسندیدم و باشگاه با او قرارداد امضا خواهد کرد. دیگر نفرات همچنان باید در تمرین حاضر شوند.

برچسب ها: سایت هواداران پرسپولیس، پرسپولیس، برانکو،

تاریخ : یکشنبه 1394/10/27 | 20:24 | نویسنده : محسن ابراهیم پور | نظرات
Themes yekmard

سایت هواداران پرسپولیس

کسب درآمد

پرسپولیسی ها این صفحه رو در گوگل محبوب کنین

24