تبلیغات

بزرگترین کانال پرسپولیس در تلگرام

سایت هواداران پرسپولیس - واكنش محسن مسلمان به حمله هواداران پرسپولیس به مصاحبه جنجالی اش
بازیكن پرسپولیس كه از صبح امروز حسابی مورد هجمه هواداران قرار گرفته مجبور شد در اینستاگرامش مصاحبه منتشر شده اش را تكذیب كند....


بازیكن پرسپولیس كه از صبح امروز حسابی مورد هجمه هواداران قرار گرفته مجبور شد در اینستاگرامش مصاحبه منتشر شده اش را تكذیب كند.

در شماره امروز روزنامه گل مصاحبه ای از محسن مسلمان منتشر شده است كه خشم هواداران پرسپولیس را برانگیخته است.

پیش از آمدن این بازیكن به جمع شاگردان علی دایی، حرف و حدیث های زیادی در خصوص استقلالی بودن او و مادرش شنیده می شد و حتی گفته می شد كه مادرش نمی گذارد او به پرسپولیس منتقل شود. ولی سرانجام مسلمان به صورت قرضی به مدت یک نیم فصل به پرسپولیس پیوست و به یمن بازی های نسبتا خوبش جایگاه قابل قبولی در بین هواداران پیدا كرد.

اما آنچه امروز باعث نگرانی و انتقادات شدید هواداران پرسپولیس شده است، مصاحبه جنجالی وی با روزنامه گل است كه در آن گفته كه در صورت حضور منصوریان روی نیمكت آبی ها، حاضر بوده در ازای هزار تومان به استقلال برود.

البته جنجال او به اینجا ختم نمی شود بلكه او در بخش دیگری از مصاحبه اش به مصدومیت ساختگی اش در پایان فصل اشاره می كند. ماجرا به زمانی برمی گردد كه مسلمان پس از اینكه متوجه می شود كه از لیست كی روش خط خورده است، مصدومیت را بهانه می كند و می گوید به خاطر مصدومیتش جام جهانی را از دست داده است.

اما واكنش مسلمان پس از سیل انتقادات هواداران اینچنین است كه در زیر می بینید:


برچسب ها: سایت هواداران پرسپولیس، پرسپولیس، مسلمان، محسن مسلمان، وضعیت مسلمان در پرسپولیس، مصاحبه محسن مسلمان، مصاحبه جنجالی مسلمان،

تاریخ : دوشنبه 1393/03/5 | 21:02 | نویسنده : محسن ابراهیم پور | نظرات
Themes yekmard

سایت هواداران پرسپولیس

کسب درآمد

پرسپولیسی ها این صفحه رو در گوگل محبوب کنین

24