تبلیغات

بزرگترین کانال پرسپولیس در تلگرام

سایت هواداران پرسپولیس - اخرین خبرهای نقل و انتقالات پرسپولیس
                
 

               

مسئولان پرسپولیس برای واگذاری خانزاده به ذوب آهن خواستار جذب محسن مسلمان هستند.                              
قلعه نویی به نظری جویباری سپرده تا در صورتی که در جذب ابراهیمی موفق نبود به سراغ قاسم دهنوی برود.


 

               

طی روزهای اخیر صحبت‌های زیادی در خصوص پرسپولیسی شدن کریم انصاری‌فر مطرح شده و گویا این صحبت‌ها تا حد زیادی به واقعیت نزدیک است. 


             
دور جدید تمرینات تیم فوتبال پرسپولیس برای حضور در چهاردهمین دوره رقابت های لیگ برتر از روز 23 خردادماه آغاز خواهد شد.                          
مابقی هر مطلب در ادامه مطلب                                          


                

اگر به حرف علی دایی باشد، محمدرضا خانزاده باید در تهران بماند و با پیراهن پرسپولیس پا به فصل چهاردهم لیگ برتر بگذارد. خانزاده بازیکن پرسپولیس بود که یک نیم‌فصل را برای ذوب‌آهن بازی کرد و در عوض، محسن مسلمان هم پیراهن پرسپولیس را پوشید. مسلمان که دایی حضور او در تیمش را طلب کرده بود، به اصفهان برگشته و دیگر قرار نیست دور و بر پرسپولیس ببینیمش. محمدرضا خانزاده هم منتظر نشسته تا باشگاه پرسپولیس برایش تعیین تکلیف کند: «با پرسپولیس قرارداد دارم و نمی‌توانم سرخود برای فصل آینده‌ام تصمیم بگیرم.»

ذوب‌آهن اما رضایتنامه قطعی او را از پرسپولیس طلب کرده تا این بازیکن را ببرد اصفهان. این را سعید آذری مدیرعامل باشگاه ذوب‌آهن گفته: «خانزاده از نظر فنی و اخلاقی بازیکن ایده‌آلی است و ما او را می‌خواهیم. یک نامه رسمی هم برای باشگاه پرسپولیس ارسال کرده‌ایم و منتظریم که آنها بعد از بررسی شرایط به ما پاسخ بدهند.»

باشگاه‌نشین‌های پرسپولیس نامه درخواست ذوب‌آهن را دو روز پیش از پاکت بیرون آوردند اما این نامه تا امروز بی‌پاسخ مانده چرا که مدیرعامل بدون اجازه علی دایی حق خرید و فروش هیچ بازیکنی را ندارد. رحیمی حتی به پدر خانزاده هم که اول همین هفته با هدف دریافت رضایتنامه پسرش و انتقال قطعی او به ذوب‌آهن به دیدار علیرضا رحیمی رفته بود، گفت: «تا علی دایی تایید نکند، هیچ بازیکنی را از دست نمی‌دهیم.»

از بدشانسی ذوبی‌ها محمدرضا خانزاده هم یکی از بازیکنانی است که نامش را در لیست فصل آینده پرسپولیس دیده بودیم و حتی در پی مخالفت باشگاه ذوب‌آهن با ادامه حضور محسن مسلمان در پرسپولیس و تمدید قرارداد این بازیکن، علی دایی از مدیرعامل پرسپولیس خواسته بود که هر طور شده محمدرضا خانزاده را نگه دارد. رحیمی هم تا امروز مقابل خواسته باجناقش مقاومت کرده. می‌گفتند پیشنهاد معاوضه بازیکنان را هم او گذاشته کف دست ذوب‌آهن. حال آنکه مدیرعامل این باشگاه اصفهانی به معاوضه بازیکن هیچ اعتقادی ندارد: «بحث معاوضه در میان نیست و ما هم قصد معاوضه هیچ بازیکنی را نداریم. نه محسن مسلمان را به جای خانزاده به پرسپولیس می‌دهیم و نه هیچ بازیکن دیگری را. البته با توجه به اصرار یحیی گل‌محمدی برای جذب خانزاده حاضریم برای رضایتنامه او به پرسپولیس پول بدهیم.»

رخدادها می‌گویند که محمدرضا خانزاده را باید بازیکن پرسپولیس به حساب بیاوریم، به ویژه که نگرانی‌هایی بابت جدایی سید جلال حسینی وجود دارد و تمدید قرارداد علیرضا نورمحمدی هم احتمال کمی دارد. با این همه، باید منتظر بازگشت علی دایی بمانیم و تصمیمی که درباره مدافعانش می‌گیرد. او اگر بتواند سید جلال را در پرسپولیس نگه دارد، آنوقت از بین خانزاده و نورمحمدی تنها یک نفر را انتخاب خواهد کرد که البته با توجه به سن و سال خانزاده و ملی‌پوش بودنش او گزینه محتمل‌تری برای ماندن به نظر می‌رسد. بعید است آقای سرمربی راضی شود محمدرضا خانزاده را به تیمی بفروشد.


               

مسئولان پرسپولیس برای واگذاری خانزاده به ذوب آهن خواستار جذب محسن مسلمان هستند.


به گزارش سرویس ورزشی جام نیوز، مسئولان پرسپولیس تلاش زیادی کردند تا محسن مسلمان را به طور دائمی از ذوب آهن جذب کنند اما این بازیکن به دستور مدیران ذوب آهن به اصفهان رفت و قرارداد داخلی منعقد کرد.

 

پرسپولیسی ها اما هنوز از جذب وی ناامید نشده اند و امیدوارند بار دیگر از این بازیکن استفاده کنند.

 

مسئولان ذوب آهن درخواستی کتبی برای جذب خانزاده ارائه کرده و خواستار خرید وی شده اند اما قرمزها در واکنش به این درخواست تاکید کرده اند حاضر به معاوضه وی با مسلمان بوده و می توانند مبلغی را نیز بپردازند.

 

گل محمدی به طور جدی دنبال جذب خانزاده است و این بازیکن نیز به پرسپولیسی ها اعلام کرده اگر قرار به نیمکت نشینی باشد ترجیح می دهد در تیمی دیگر بازی کند.


               

قلعه نویی به نظری جویباری سپرده تا در صورتی که در جذب ابراهیمی موفق نبود به سراغ قاسم دهنوی برود.
                                

به گزارش سرویس ورزشی جام نیوز، امیر قلعه نویی این روزها به شدت به دنبال جذب هافبک است و مهم ترین نیاز تیمش را در این منطقه می بیند. قلعه نویی برای پست هافبک دفاعی روی جذب امید ابراهیمی حساب ویژه ای باز کرده است و امیدوار است این بازیکن هر چه زودتر به استقلال بپیوندد.


ولی از آنجا که سپاهانی بسیار سخت بازیکنانشان را از دست می دهند، و مخصوصا ابراهیمی که سال ها در این تیم بازی می کند، سرمربی استقلال گزینه های دیگری را هم مد نظر دارد تا در صورت عدم موفقیت در جذب ابراهیمی به سراغ آنها برود.اما گزینه ی بعدی قلعه نویی و آلترناتیو وی برای  ابراهیمی بسیار جالب است؛ قاسم دهنوی هافبک سرخ پوشان پایتخت!به گزارش آی اسپورت قلعه نویی به نظری جویباری سپرده تا در صورتی که در جذب ابراهیمی موفق نبود به سراغ قاسم دهنوی برود و برای انتقال این بازیکن به استقلال تلاش کند و نظری هم در روزهای گذشته تماس هایی با این بازیکن برقرار کرده است.


گفتنی است دو سال پیش هم دهنوی توسط قلعه نویی جذب باشگاه استقلال شد، اما این بازیکن ناگهان تمرینات ابتدای فصل استقلال را رها کرد و به بهانه عدم پرداخت قسط اول قرارداد به تیم تراکتورسازی پیوست. سال گذشته نیز این بازیکن به تیم پرسپولیس پیوست که در اکثر مواقع روی نیمکت حضور داشت و اصلا در بین پرسپولیسی ها محبوب نشد و به کار دایی هم نیامد.


باید دید در روزهای آینده چه اتفاقی برای هافبک مشهدی پرسپولیس خواهد افتاد. آیا شما با انتقال قاسم دهنوی به استقلال موافق هستید یا خیر؟!


               

طی روزهای اخیر صحبت‌های زیادی در خصوص پرسپولیسی شدن کریم انصاری‌فر مطرح شده و گویا این صحبت‌ها تا حد زیادی به واقعیت نزدیک است.

به گزارش آخرین نیوز، رسول خطیبی پس از آگاهی از پیشنهاد پرسپولیس به کریم، روز گذشته با انصاری‌فر صحبت کرده و مذاکراتی را برای حفظ او انجام داده است. گویا انصاری‌فر به خطیبی گفته اگر لژیونر نشود حاضر است با تسویه طلب فصل گذشته‌اش در تبریز بماند.

پیش از این گفته می‌شد کریم برای ماندن در تبریز شرط گذاشته که 50% قرارداد فصل بعدش را نقد بگیرد اما انصاری‌فر با تکذیب این موضوع، نشان داد برای ثبت قرارداد جدید، به تسویه کردن مطالبات فصل پیشش راضی است.

               

دور جدید تمرینات تیم فوتبال پرسپولیس برای حضور در چهاردهمین دوره رقابت های لیگ برتر از روز 23 خردادماه آغاز خواهد شد.
                         

به گزارش بولتن نیوز به نقل از سرویس ورزشی جام نیوز، تیم فوتبال پرسپولیس که سیزدهمین دوره رقابت های لیگ برتر را با کسب عنوان نایب قهرمانی به پایان برد، علی دایی را به عنوان سرمربی حفظ کرد تا این تیم در فصل نقل و انتقالات تنها به فکر جذب بازیکنان جدید و تقویت باشد.

براساس برنامه ریزی صورت گرفته قرار است دور جدید تمرینات سرخپوشان تهرانی از روز 23 خرداد با تمرینات بدنسازی در مجموعه ورزشی انقلاب آغاز شود. پرسپولیسی ها پس از چند روز تمرین در تهران راهی اردوی اردبیل خواهند شد.

خبر دیگر از باشگاه پرسپولیس اینکه پیام صادقیان بازیکن تاثیرگذار این تیم در فصل سیزدهم که نتوانست جایی در فهرست کی روش برای جام جهانی داشته باشد، یک پیشنهاد اروپایی دریافت کرده که مدیر برنامه هایش به دنبال بررسی این پیشنهاد است. قرار است مدیر برنامه های صادقیان هفته آینده برای بررسی بیشتر این پیشنهاد راهی اروپا شود.برچسب ها: سایت هواداران پرسپولیس، پرسپولیس، کریم انصاریفرد، خانزاده، محسن مسلمان، نقل و انتقالات، دهنوی،

تاریخ : سه شنبه 1393/03/13 | 20:04 | نویسنده : محسن ابراهیم پور | نظرات
Themes yekmard

سایت هواداران پرسپولیس

کسب درآمد

پرسپولیسی ها این صفحه رو در گوگل محبوب کنین

24